Прийом платежів для магазину Etsy з України

У цій статті я розкажу Вам як приймати платежі за Ваші товари у своєму магазині Etsy та як саме отримати гроші на свою особисту банківську карточку.

Для початку вияснимо які можуть бути способи прийому платежів:

  • PayPal (Це метод прийому платежів за Ваші товари яким ми будемо користуватися)
  • Etsy Payments (Не доступний для України, Білорусії)
  • Other (Клієнт платить Вам гроші на Ваш особистий рахунок в банку).

Так як PayPal не працює в Україні та Білорусії для прийому платежів ми будемо використовувати сайт посередників які будуть приймати гроші за продажі в Вашому Etsy магазині на свій PayPal. Потім гроші ви зможете перевести на карточку будь-якого банку.

Зараз в Україні діють такі відомі посередники по прийому платежів PayPal: Seller-online, Westernbid, SkladUsa та інші.

Я для всіх своїх магазинів використовую Seller Online так як це компанія яка працює на ринку вже дуже багато років і мене ніколи не підводила. Гроші приходять вчасно, все працює, а також є служба підтримки яка може допомогти в питаннях що у Вас виникли. На їх прикладі я розкажу як же працює прийом платежів на Etsy  та детально опишу процес реєстрації на Seller Online.

За те, що Seller Online приймає оплати за ваші товари ви будете платити йому 6% від суми надходженнь виручених коштів за продажі. Відсоток може зменшуватися до 5%. Переживати не потрібно, все відбувається автоматично, гроші будуть на рахунку Seller Online уже без їх комісії.

Для того щоб приймати платежі на Etsy ви повинні під час реєстрації магазину на шагові вибору способів отримання оплати вказати PayPal адресу Seller Online

3 кроки щоб зареєструвати та налаштувати аккаунт на seller-online.com

1. Реєстрація на сайті посередника. Перейдіть по посиланню: my.seller-online.com

Після цього заповніть ваші дані в формі для швидкої реєстрації. Дані потрібно вказувати реальні так як ви потім будете виводити гроші на свою карточку і рахунки.

реєстрація на Seller Online

2. Далі переходимо на вкладку «Налаштування продаж», зразу ж після цього відкриється вікно з інформацією щодо підтвердження «Користувацької згоди» ви повинні прочитати згоду, підтвердити її та натиснути далі.

3. Після того як підтвердили користувацьку згоду, Вам потрібно знову перейти на вкладку «Налаштування продаж» та ввести назву свого магазину Etsy. На цій вкладці також знаходиться PayPal адреса для прийому платежів. Цю адресу PayPal Ви добавляєте при реєстрації магазину.

Далі розкажу Вам як  можна виводити гроші з Seller Online та знімати в банкоматах чи касах банків.

Як зняти гроші з Seller-Online

Гроші ви можете вивести на будь яку доларову чи гривневу карту, але я рекомендую виводити гроші на карту Приват Банка чи на карту Monobank так як на ці банки дуже мала комісія за виведення грошових коштів. Кошти виводяться доволі швидко.

Додаткову інформацію по Seller Online ви можете прочитати на їх сайті.

Дякую за увагу. Бажаю Вам багато продаж, лояльних клієнтів ну і творчої реалізації Ваших ідей.