Що таке Etsy?

Etsy це міжнародна платформа на якій ви можете продавати HandMade товари власного виробництва, антикварні товари, також якщо ви графічний дизайнер на Етсі можна продавати цифрові файли авторські дизайни, принти і багато чого іншого.

Трохи про Етсі в цифрах: відкрита у 2005 році, 44.6 млн активних покупців, 2.6 млн активних продавців, більше 60 млн товарів у продажу, річний обсяг продажів 3.9+ мільярдів, співробітників 1209.

Продаючи через Etsy.com ви зможете відправляти товари по всьому світу і отримувати прибуток в доларах. Для багатьох людей Etsy став справжнім бізнесом, що годує сім’ю.

Якщо ви навчитеся продавати на Etsy.com це зможе стати Вашим основним джерелом доходів і допоможе Вам розвивати власний міжнародний бізнес.

Якщо ви вирішили відкрити свій магазин на Etsy.com і почати справжній міжнародний бізнес читайте далі, де я детально розповім про відкриття магазину на Etsy.com покроково.

 

Що продають і що купують на Etsy?

Etsy це платформа на якій люди знаходять товари ручної роботи, антикваріат, багато чого для творчості та декору.

На Etsy не продають фабричні товари, тут можна знайти унікальні товари які ви не знайдете в інших магазинах.

Etsy це платформа яка зводить HandMade майстрів, ремісників, продавців з великою зацікавленою аудиторією покупців.

Суть платформи Etsy: ви можете відкрити свій магазин в який будете додавати свої вироби і якщо у Вас цікавий товар ви отримаєте багато звернень та продаж.

 

Що ви можете продавати на Etsy.com? Основні категорії

Вінтажні товари, Антикварні вироби (Вироби старше 20 років)

Товари ручної роботи (вироби зі шкіри, дерева, тканини, в’язання, вишивки та інше)

Твори мистецтва (Картини, Статуетки та інше)

Одяг ручної роботи, Іграшки ручної роботи, друковані картини для декору будинку

Різні весільні аксесуари

Цифрові файли (Картинки, постери, різна графіка, схеми в’язання та інше)

Вибір категорій товарів на Etsy дуже великий. На Etsy зустрічаються товари різних цінових категорій від 1 долара до 1000 і більше.

Це унікальна в своєму роді платформа де зосереджено багато мільйонів покупців готових купувати товари ручної роботи та цікаві витвори мистецтва.

 

Які витрати потрібні на відкриття Etsy магазину та які є комісії?

Відкриття магазину на Etsy є безкоштовним, але в магазині присутня плата за додавання товару 0.20 $. Діє таке правило: до наступної оплати за товар він буде активний 4 місяці або 0.20 $ буде знято відразу після кожного продажу товару. Також є комісія в розмірі 5% від суми продажу.

Оплачувати комісії відразу не потрібно. Рахунок потрібно оплачувати з 1 по 15 число кожного наступного місяця (Наприклад: 3 1 по 15 січня ви оплачуєте рахунок Etsy за грудень)

При реєстрації магазину на Etsy є можливість отримати 40 безкоштовних додаваннь товарів щоб не платити по 0.20$ за перші 40 товарів.

Для цього потрібно зареєструватися по партнерському посиланню яке може дати будь-який власник магазину на Etsy.

 

Розглянемо детально всі комісії та витрати на Etsy магазин

   – Плата за товар 0.20 $

Приклад 1: Ви додаєте в свій магазин 10 товарів і Вам потрібно заплатити 2$

Приклад 2: Ви додаєте в магазин 1 товар – Гаманець, але кількість товару у Вас 30 штук. Ви ставите в налаштуваннях товару кількість 30 штук. Ви заплатите за те що додаєте цей товар на Ваш Etsy магазин тільки 0.20$

Приклад3: Ви додали в свій магазин 1 товар – Шкарпетки. Цей товар є в різних розмірах і кольорах, всі ці варіації товарів ви можете додати в 1 товар але заплатите також всього 0.20$

   – 5% з транзакції + 0.20$

Приклад 1: Ви продали ляльку ручної роботи і з цього продажу в наступному місяці ви повинні заплатити 5% від суми продажу + 0.20 $

Приклад 2: Ви продали за один раз 3 товари одному покупцеві і з цього продажу в наступному місяці ви повинні заплатити 5% від суми продажу + 0.20 $ за перший товар + 0.20 $ за кожен наступний товар в замовленні.

Приклад 3: Ви продали 1 товар але в кількості 2 штуки. З цього продажу в наступному місяці ви заплатите 5% від суми продажу + 0.20 $ за авто-оновлення товару + 0.20 за додаткову одиницю товару

Реклама на сайті Etsy

 

   – Витрати на внутрішню рекламу Etsy

На площадці Etsy ви можете рекламувати свій магазин всередині майданчика Etsy.com

Ваші товари на Etsy будуть показуватися в пошуку у верхній частині сторінки, посеред пошуку і в пошуку Гугл.

Мінімальна ставка на рекламу для Вашого магазину 1$ / день.

Реклама включається досить просто і все налаштовується на протязі 1 хвилини.

 

ЯК відкрити новий магазин на Etsy інструкція.

 

   1. Заходите на сайт Etsy

Переходьте за посиланням www.etsy.com/sell вводите ваш логін, електронна адреса та пароль і натисніть на кнопку «Open Your Etsy Shop». Після цього починається реєстрація Вашого магазину.

   2. Первинна настройка магазину

Ви вибираєте валюту магазину, Вашу країну та мову Вашого магазину. Я рекомендую вибирати мову англійська, так як це буде краще для магазину і ви зможете поступово вивчати мову.

    3. Ви придумуєте назву для вашого майбутнього магазину

Етап вибору назви для Вашого нового магазину на Etsy. Назву вибирайте від 4 символів. Підберіть гарне, коротке ім’я для магазину яке гарно звучить та запамятовується.

   4. Додаєте Ваш перший товар

На цьому етапі ви додаєте свій перший товар. У Вас вже має бути фото хоча б одного товару.

Заповнюєте всі поля в товарі і переходите на наступний крок реєстрації.

Etsy registration listing

   5. Вибираєте як ви будете приймати платежі.

Вказуєте Ваш PayPal і переходите на наступний крок. Для України і Білорусії потрібно використовувати посередників для прийому PayPal так як в цих країнах на працює PayPal

   6. Додавання картки для оплати комісії Etsy.com

На цьому етапі ви додаєте Картку для оплати комісій і оновлень товарів на Etsy.

Пишіть свою адресу для виставлення рахунку. Картку можете взяти наприклад Приватбанку, Монобанку або будь-якого іншого банку яким ви користуєтеся.

   7. Ваш магазин Etsy відкритий

На цьому кроці Ваш магазин вже відкритий і Ви можете додавати в нього Ваші товари та робити багато продаж.

   8. Заповнення магазина додатковою інформацією

Обов’язково потрібно заповнити всі поля, що є в настройках Вашого магазину – Про мене, політика повернення та інші.

   9. Подальше поліпшення Вашого магазину на Etsy

Ви постійно працюєте над удосконаленням Вашого магазину, додаєте нові товари, красиво фотографуєте все, вивчаєте Etsy Seo (Це те як просувати ваші товари на внутрішньому пошуку Etsy).

З кожним днем ​​ви будете отримувати все більше і більше продажів і удосконалите свою майстерність.

Підсумки статті: Якщо ви все будете робити правильно то будете отримувати задоволення і прибуток від бізнесу на Etsy. Вийти на великі продажі через Etsy не просто, але все реально. Тисячі людей по всій планеті ведуть свій успішний бізнес на Etsy і у Вас все обов’язково вийде.

Бажаю Вам радості в житті, хороших клієнтів і багато, багато продажів.